Loading…

7 filma që preferohet t’i shihni për Halloween

  • 14/10/2021 | 12:29

7 filma që preferohet t’i shihni për Halloween

Zombies janë personazhet që vendosën në një film, duke dalë me tipare të frikshme.


Meqenëse Halloween është afër, këtu është një listë e filmave që do t’ju bëjnë t’i ndrydhni dhëmbët nga frika, transmeton Indeksonline.

Zombieland: Double Tap – 2019

Train to Busan – 2016

World War Z – 2013

Shaun of the Dead – 2004

Dawn of the Dead – 2004

28 Days Later – 2002

Army of the Dead – 2021.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë