Loading…

7 gjërat që nuk i keni degjuar nga nëna juaj

  • 06/12/2016 | 22:09

7 gjërat që nuk i keni degjuar nga nëna juaj

Çdo nënë në botë është shembull i përkushtimit dhe dashurisë. Eksperienca e të qenurit nënë është gjëja më e mirë në botë! Mirëpo, janë disa gjëra të cilat nënat nuk u thonë fëmijëve të tyre edhe pse i ndjejnjë apo i bëjnë.


1. E keni bërë të qajë shumë
Që nga momenti kur ajo e ka kuptuar që është shtatzënë me ju ka qarë, herë lot gëzimi e herë hidhërimi!

2. Gjithmonë kishte frikë për ju
Nga momenti i parë që ju ka mbajtur në duar, ajo është munduar që më gjith qenien e saj të ju mbrojë.

3. Ajo e di që nuk është perfekte
Shpesh here kur keni bërë ndonjë gabim, gjithmonë nënat fajësosjë veten për shkak se nuk ju kanë mësuar si duhet.

4. Ajo ju ka shikuar tek flini

5. Sa herë që keni qarë i keni thyer zemrën

6. Gjithmonë ju ka vënë të parin/paren në jetën e saj

7. Të gjitha gjërat do t’i bënte prapë!

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë