Loading…
7 lloje të ushtrimeve për barkun |VIDEO
  • 08/10/2018 | 22:09

7 lloje të ushtrimeve për barkun |VIDEO

Pjesa e barkut të sheshtë është shumë e lakmueshme për të gjithë njerëzit, sidomos për femrat.


Të kesh një bark të sheshtë do të thotë të kesh edhe një trup mjaft të mirë.

Kësisoj duhet mjaft angazhim për të ushtruar por edhe për t’u kujdesur për mënyrën e të ushqyerit në mënyrë që të arrini të keni bark të formësuar, transmeton Indeksonline.

Janë 7 ushtrime të cilat ju mund t’i bëni në mënyrë që barku juaj të jetë më në formë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë