Loading…
7 mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë
  • 05/12/2018 | 20:54

7 mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë

Disa njerëz kanë fatin të kenë thonj të shëndetshëm dhe me shkëlqim pa ju dashur ndihma e estetistes.


Ndërsa pjesa tjetër kanë thonj të dobët që thyhen shumë shpejt. Megjithatë nëse bëni pjesë në kategorinë e dytë, ju keni mundësinë që me anë të produkteve natyrale të keni thonjtë që ëndërroni. Më poshtë po ju rendisim 10 produkte, të cilët çdokush i ka në shtëpi.

1- Konsumoni vitamina E
2- Vaj ulliri
3- Vaj kokosi
4- Lëng limoni

5- Uthull molle
6-Përzieni mjaltë dhe vezë
7-Vaj i jojobës
Përveç vitaminës E, me të gjithë produktet e tjera veproni njësoj. Mjafton t’i mbani 15 minuta në një enë dhe rezultati do të jetë i dukshëm./revistawho.com

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë