Loading…

7 mënyra për ta vërejtur një kuletë falso

  • 14/11/2016 | 09:36

7 mënyra për ta vërejtur një kuletë falso

Ju e keni kërkuar këtë kaq gjatë. Ju ka pëlqyer një kuletë e veçantë. Aty i keni ruajtur të hollat, e tash jeni gati për të blerë një të re, sepse moda ka ndryshuar.

Por, para se të bëni këtë gjë, duhet të mendoni për të gjithë shitësit sepse mund të ju japin një kopje shumë të mirë, ose, në disa raste, një kopje të mirë të rreme, pra fallco. Me të vërtetë, është si të blesh një makinë luksoze për burrat: ju duhet të jeni shumë të vëmendshëm për detajet e vogla dhe të dini çdo gjë rreth kuletës suaj të ëndrrave.

“Bright Side” vendosi të dalë me këtë udhëzues të shkurtër por shumë të dobishme që do të mësoni se si të zgjedhni kuletën e vërtetë dhe shpresojmë se do të ju ndalojmë nga të blerit e një kopje të rreme, apo fals, shkruan gazetametro.net

Kujdes për detajet

Kapëset, pullat, zinxhirët

Materiali

Brendi

Numri serik

Paketimi

Karakteristikat dalluese

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë