Loading…

7 stile për një pamje të përkryer gjatë verës

  • 13/07/2017 | 18:20

7 stile për një pamje të përkryer gjatë verës

Muajt e verës duhet të mbizotërojnë pëlhurat e lehta, të cilat të mbajnë gjithmonë të freskët, megjithatë çdo verë duhet të këtë brenda vetes edhe pak stil sezoni.


Këta shtate elementë do të bëjnë që pamja e verës të jetë krejtësisht origjinale:


Veshje me printime tropikale


Fund sportiv shumë i gjatë


E bardha është rikthyer

Xheketa xhins mund të shkojë me gjithçka


Një bluzë e shkurtër e bën gjithçka të duket më ‘cool’


Një veshje xhins, gjithmonë IN


Një kapelë kashte

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë