Loading…

7 vendet më të lira në botë për t’u vizituar (Foto)

  • 11/07/2017 | 16:59

7 vendet më të lira në botë për t’u vizituar (Foto)

Forumi Ekonomik Botëror për Udhëtime dhe Turizëm ka bërë një raport për shtetet më të lira në botë.


Me çmime të arsyeshme mund të vizitoni këto vende të bukura dhe të mahniteni me bukuritë e tyre.

Ja lista e tyre:

Arabia Saudite

Tunizia

India

Rusia

Egjipti

Malajzia

Algjeria./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë