Loading…

7 vjeçari Noar Bllaca vuan nga një sëmundje e rëndë, kërkohet ndihmë për shërimin e tij

  • 04/11/2021 | 10:19

7 vjeçari Noar Bllaca vuan nga një sëmundje e rëndë, kërkohet ndihmë për shërimin e tij

Noar Bllaca, 7 vjeçar ka nevojë për ndihmë.

Ai vuan nga një sëmundje e rrallë dhe ka nevojë për transplant të kurrizit.

Transplanti do të bëhet në një spital në Turqi, nga i cili familjes po i kërkohen 160 mijë euro.

Në pamundësi për të siguruar vetë këtë shumë, familjarët e tij po kërkojnë ndihmë nga qytetarët.

Në vijim të dhënat ku mund të kontribuoni:

Llogaria bankare: 2033000187826054

IBAN: XK05

SËIFT CODE: TEBKXKPRXXX

Kontakti: +383 044-808-066

Familja Bllaca

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë