Loading…
7 yjet që nuk e keni ditur se janë biseksual
  • 18/04/2019 | 22:52

7 yjet që nuk e keni ditur se janë biseksual

Mund t’i keni parë shpesh në televizor apo revista, mund të jeni edhe fansa të tyre në rrjetet sociale duke e quajtur si aktorin apo modelen tënde të preferuar, por kurrë nuk i ke ditur preferencat e tyre seksuale.


E në fakt ata nuk është se kanë preferenca të caktuara seksuale, u pëlqejnë të shkojnë në shtrat qoftë me seksin e kundërt, por edhe me të njëjtën gjini.

Në listë bëjnë pjesë edhe emra mjaft të njohur si Megan Fox, e cila e ka konfirmuar se është biseksuale gjatë një interviste, apo edhe Angelina Jolie, e cila po ashtu gjatë një interviste ka thënë se nuk e ka problem të shkojë me një femër tjetër.

Billie Joe Armstrong, Megan Fox, Clive Davis, David Bowie, Amber Heard, Angelina Jolie, Fergie  dhe shumë të tjerë i takojnë këtij komuniteti./gazetametro.net

 

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë