Loading…

Thaçi uron Donald Trump’in

  • 20/01/2017 | 18:38

Thaçi uron Donald Trump’in

Presidenti i Kosovës , Hashim Thaçi ka uruar Donald Trump’in, pasi ky i fundit u betua si President i Shteteve të Bashkuara.

“Partneriteti strategjik mes Kosovës dhe SHBA’së le të mbetet i fortë si gjithmonë në katër vitet e ardhshme”, shkroi Thaçi në llogarinë re tij në Tëitter. /gazetametro.net

untitled

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë