Loading…

Agron Llakaj humb njeriun e dashur: Na ke kërkuar të mos derdhim lot

  • 08/08/2020 | 18:32

Agron Llakaj humb njeriun e dashur: Na ke kërkuar të mos derdhim lot

Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të dashur në familje.


Në një shkrim në Instagram ku ka publikuar fotografinë e nënës së ndjerë Maro, shkruan fjalët prekëse duke kujtuar gjithçka i ka thënë para se të largohej nga jeta.

“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit…., shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…, ne femije e niper e mbesa…., te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une, se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkruan Llakaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë