Loading…

‘8 vetë i kam kundër’, Luizi bisedon me Kiarën

  • 05/02/2023 | 23:44

‘8 vetë i kam kundër’, Luizi bisedon me Kiarën

Pas eliminimit të Efit, Luizi është ndjerë vetëm në shtëpi. Efi ishte “krahu” i tij i djathtë, pasi e mbronte në çdo debat që ai kishte me banorët në shtëpi, por edhe anasjelltas.


Edhe Luizi bënte të njëjtën gjë me të.

Pas gatimit të petullave, Luizi dhe Kiara patën një bisedë të shkurtër në banjo.

Ai i tha Kiarës se është bërë lojë e vështirë sepse ka 8 vetë kundër. Të vetmit banorë tha ai, që i ka në krahë janë Kiara dhe Valbona.

Kiara nuk reagoi fare, por thjesht i tha atij se nuk ka çfarë bën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë