Loading…

8 yjet që befasisht kanë të njejtën moshë

  • 01/03/2017 | 16:12

8 yjet që befasisht kanë të njejtën moshë

Pëveç që ndajnë të njejtin profesion, këta yje ndajnë edhe të njejtin vit të lindjes.


Sado që i shohim së bashku në role, skenë apo në qilimin e kuq, kanë shumë dallime. Në dallime nuk hyn edhe mosha, Gazeta Metro ua sjell 8 yjet që kanë moshën e njejtë.

Më poshtë keni listen e të famshmëve që ndajnë të njetin vit të lindjes.

Halle Berry dhe Cynthia Nixon — 50

7336160-col8-0-1477491207-1477491211-650-4f64c03afd-1-1477655018

Emma Watson dhe Margot Robbie — 26

7336060-col21-0-1477560366-1477560374-650-4993c8bf12-1-1477655018

Jared Leto dhe Ben Affleck — 44

7335410-col12-0-1477491291-1477491296-650-6168702619-1-1477655018

Anna Kendrick dhe Scarlett Johansson — 31

7336210-col7-0-1477492146-1477492152-650-2a67097885-1-1477655018

Jennifer Lopez dhe Renée Zellweger — 47

7336260-col6-0-1477491163-1477491167-650-a5b2d7338c-1-1477655018

Daniel Radcliffe dhe Luke Bracey — 27

7335660-col14-0-1477491331-1477491336-650-2e4bd94893-1-1477655018

Ellen DeGeneres dhe Madonna — 58

7335610-col15-0-1477560326-1477560333-650-d00e21c86d-1-1477655018

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë