Loading…

81% e grave dëshirojnë që ju ta bëni këtë gjatë seksit

  • 06/12/2021 | 09:44

81% e grave dëshirojnë që ju ta bëni këtë gjatë seksit

Një sondazh i bër kohët e fundit ka zbuluar fantazitë seksuale të grave.


Në fakt, shumica e njerëzve kanë fantazitë sekrete seksuale, sipas një sondazhi të kohëve të fundit.

Ne nuk mund të veprojmë për të gjithë, por një studim nga Simpatic.us zbuloi se shumica e grave kanë fantazi seksuale, por ato kanë shumë frikë t’i ndajnë me të tjerët.

Faqja e internetit të seksit dhe intimitetit hulumtoi 2,700 përdorues për të gjetur se cilat janë fantazitë më të zakonshme të grave.

Gjetjet shokuese treguan se rreth 81% e zonjave dëshironin që partneri i tyre të fliste fjalë të pista.

“Truri është organi më i fuqishëm i seksit, dhe biseda e pista është një mënyrë krijuese për ta stimuluar atë”, tha Emily Morse, seksologe dhe mikpritësja e Sex With Emily.

Biseda e ndyrë është po aq çliruese dhe e dobishme, pasi hap diskutime për atë që vërtet dëshironi në dhomën e gjumit.

Studimi gjithashtu gjeti se 70% e grave dëshirojnë të shkojnë në një klub striptisti me partnerin e tyre.

Ndërsa 63% thanë se duan të përdorin një lodër seksuale të kontrolluar nga larg nga partnerin e tyre. Dhe 44% thanë se do të donin të dashurin e tyre të përdorin si lodrën seksuale në publik.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë