Loading…

82-vjeçari nga Vitia nuk ‘rehatohet’, u nda nga gruaja e tretë: Befason me arsyen

  • 11/11/2021 | 20:25

82-vjeçari nga Vitia nuk ‘rehatohet’, u nda nga gruaja e tretë: Befason me arsyen

82-vjeçari nga Vitia ka treguar se ka qenë i martuar 3 herë, por që nuk e ka gjetur gjuhën e përbashkët dhe është ndarë.


“Pa grua s’po bëjke asnjë minutë, por njeriu po gabojke”, tha ai.

Ai tutje ka treguar se me gruan e parë është ndarë, pasi sipas tij ajo tha: “Nëse dhëmbi të del si i qenit, nuk e gatuaj lakrorin”.

Ai gjithashtu ka treguar se ka mbi 300 oferta për martesë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë