Loading…

9 arsye që do t’ju bëjnë ta ndjeni mungesën e gjyshes (Foto)

  • 05/01/2017 | 18:12

9 arsye që do t’ju bëjnë ta ndjeni mungesën e gjyshes (Foto)

Njerëzit kujtojnë shumë gjëra nga fëmijëria, të cilat u mbesin në mendje tërë jetën. Ndër personat  më të dashur për fëmijët pa dyshim që mbesin gjyshërit. Ata i duan dhe kujdesen për mbesat dhe nipat e tyre, njejtë si e bëjnë prindërit.


Gjyshja në veçanti është përkrahësja e fëmijëve në çdo rast kur të tjerët janë kundër tyre. Gazetamtro.net sjellë disa arsye pse gjyshet janë të mrekullueshme dhe sa të kujdesshme janë ato me fëmijët e fëmijëve të tyre.

Shtëpia e gjyshes, është vendi më komod dhe i ngrohtë
1

Ajo gëzohet më shumë për sukseset tona se ne
2974905-1-650-a542d8629a-1482403336

Ajo gëzohet saherë që i shkojmë në shtëpi, pavarësisht orës
2974655-6-650-a542d8629a-1482403336

Gjyshja na do për atë që jemi
2974605-3-650-a542d8629a-1482403336

Edhe kur na kritikon e bënë me dashuri
2975205-5-650-a542d8629a-1482403336

Ajo për ne përdor edhe rrjetet sociale
2974305-13-650-a542d8629a-1482403336

Edhe kur nuk jemi mirë, gjyshja na e rregulon humorin
2974705-4-650-a542d8629a-1482403336

Gjithmonë t’i blen dhuratat e duhura
2974105-8-650-a542d8629a-1482403336

Ajo ta dëshmon se mosha nuk varet nga numrat
2973505-15-650-a542d8629a-1482403336-1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë