Loading…

9 dhurata të përsosura për Shën Valentin që çdo femër do ti dojë (Foto)

  • 14/02/2017 | 16:45

9 dhurata të përsosura për Shën Valentin që çdo femër do ti dojë (Foto)

14 shkurti, ditë e vështirë për të vendosur për dhuratën, veçanërisht në qoftë se ju keni dikë të veçantë në jetën e juaj. Për të ju udhëzuar dhe kursyer kohën tuaj, më poshtë i këni 9 dhurata të përsosura të cilat mundë ti bëni për gruan\ të dashurën e veçantë në jëtën e juaj.

Këto ide janë të përshtatshme për çdo fazë të një marrëdhënie. Nëse ju jeni i martuar me të, nësë këni në plan ti propozoni asaj, apo jeni ende duke u njohur më njëri tjetrin.

Dhe sigurisht, mos harroni të tregoni ‘Shën Valentinit’ tuaj se e doni atë! Sepse kjo është me të vërtetë dhurata më e mirë për të gjithë.

1.Set qarqafësh të kualitetit më cilësor, të cilat ajo nuk do ti heq nga shtrati për një kohë të gjatë.

Një set i tillë është i nevojshëm për çdo dhomë të gjumit.

a-set-of-sheets-she-wont-want-to-take-off-her-bed

2.Një palë vathë

Dhurojani një palë vathë , të cilat ajo mundë ti mbajë çdo ditë. Shumë femra i adhurojnë koleksionet delikate të bizhuterive. Qoftë qafore, vathë apo edhe unazë, është zgjedhje e duhur për të.

a-pair-of-earrings

3.Qirinjë më ‘Fancy’, më ekstravangt, më erëra ekzotike

Qirinjët e tillë janë dhuratë e përshtatshme për shumë femra.

a-fancy-candle

4.Një kuti më çokollata

Nuk mundë të bëni gabim, nësë vendosi për kutinë në formë zemre, më copëza të ëmbla çokollate

a-box-of-chocolates

5.Një buqet me lule

Lulet janë gjithmonë dhuratë e bukur për të dashurën e juaj.

a-bouquet-of-flowers

6.Një kartolinë me të cilën do të ja shprehni ndjenjat e juaja

a-card-that-tells-her-how-you-feel

7.Një unazë fejese

Një unaza e fejesës  nënkupton një arritje të madhe në një marrëdhënie, kështu që kushdo që vendos të marrë këtë hap  mundohet  të bëjë në mënyrën më të duhur.

an-engagement-ring

8.Një palë syze

Nëse doni të ja fitoni zemrën, zgjidhni një palë syze sa më ‘stylish’, më hijë të lehta tropikale.

a-pair-of-shades

9.Valigje cilësore

Valigjja  gjithmonë është një zgjedhje e mençur. Udhëtimet bëhen më të lehta më një valigje cilësore, e poshtu kjo dhuratë është e nevojshme për shumëkë. Zgjedhni formën dhe ngjyrën e saj të preferuar.

a-smart-carry-on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë