Loading…

9 gjërat çuditshme që meshkujt pëlqejnë tek gratë(Foto)

  • 26/02/2017 | 21:08

9 gjërat çuditshme që meshkujt pëlqejnë tek gratë(Foto)

Gjithmonë kemi menduar që meshkujve u pëlqejnë gratë që duken bukur. Por kjo nuk është e vërtetë! Në fakt gjërat që meshkujve u pëlqen më së shumti tek femrat nuk janë format e trupit super-seksi, të brendshme super-seksi, apo makijazhi!


1. Flokët e prishur
1st

2. Sa më pak makijazh
nomakeup

3. Një stomak më i rrumbullakët
3d

4. Rrudhat
wrinkles

5. Një grua me apetit
appetite

6. Syzet
glasses

7. Linjat e bikineve të cilat nuk i ka kapur dielli
11908010-depositphotos_79381666_xl-2015-1487709277-650-11b5f160af-1487875917

8. Fundet e gjata
maxiskirt

9. Këmbët e zbathura
barefeet

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë