Loading…
9 llojet e ngjyrave të flokëve për pranverë
  • 08/02/2018 | 23:10

9 llojet e ngjyrave të flokëve për pranverë

Bionde, ngjyra ghost, violet dhe e kuqe janë këto disa nga ngjyrat që janë trend gjatë periudhës së pranverës, transmeton gazetametro.net


Ngjyrat  e flokëve për 2018 do krijojnë një pamje të ngrohtë, natyrale dhe me fijet e nevojshme që njëkohësisht do të shërbejnë edhe si theksim i tipareve të fytyrës./gazetametro.net

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë