Loading…

9 momente të jashtëzakonshme (Foto)

 • 14/12/2016 | 09:06

9 momente të jashtëzakonshme (Foto)

Të gjithë ata që mirren seriozisht me fotografi, do të thonë se në pyetje është momenti autentik, si dhe që është shumë vështirë të kapen këto momente të cilët e theksojnë e gjithë intenzitetin e jetës.


I kemi zgjedhur nëntë momente më interesante të cilat na kanë rënë në sy:

 1. Macet e “rrezikshme”

  cy2x7yzwqamqqka

 2. Gjahtarja dhe gjahu

  15554860_10211463080156986_1283400171_n

 3. Sytë e uritur

  13603710_801779383292909_4716552802356569350_o

 4. Rënia

  4088879f-c46b-407c-b33d-81fe542d6914-0

 5. E shfleton shtypin

  15555570_10211463137598422_1075893126_o

 6. Kafshatë e ëmbël

  cknszcaw0aaoafc

 7. Ëndrra

  cykytdnweaax_ki

 8. Qielli kërcënues

  cyyhzynukaikieq

 9. Spiderman

  cyao4sgucaaq4ks

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë