Loading…

9 tërmete e godasin Korçën

  • 01/11/2019 | 17:06

9 tërmete e godasin Korçën

Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Korçë ditën e sotme në orën 06:25 duke tronditur vendin, ku disa banesa janë dëmtuar.


Bëhet me dije se nuk ka pasur të lënduar, vetëm bëme materiale.

Pas tërmetit të fuqishëm, qyteti i Korçë është godit edhe nga disa tërmete të tjera, por fatmirësisht nuk kanë qenë të fuqishëm, shkruan Top Channel.

Në harkun e 30 minutave kanë rënë gjashtë tërmete, teksa gjithsej gjatë ditës janë nëntë tërmete.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë