Loading…

90 centimetra borë në Ferizaj (Video)

  • 06/01/2017 | 16:58

90 centimetra borë në Ferizaj (Video)

Është paralajmëruar për reshje të mëdha të borës këto ditë, por askush s’e ka menduar për kaq.


Siç shihet në videon e dërguar nga një lexues, bora arrin deri në 90 centimetra në Ferizaj.

Këto ditë në Kosovë janë rritur edhe aksidentet, pasi vetëm ditën e djeshmë në Kosovë janë shënuar mbi 110 aksidente./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë