Loading…

E çuditshme, kështu futet droga në burgun e Lipjanit

  • 12/02/2019 | 10:54

E çuditshme, kështu futet droga në burgun e Lipjanit

Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi që ka futur qese me marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit, transmeton Gazeta Metro


Sipas raportit të policisë një person i panjohur me veturë që ishte në lëvizje e sipër ka hedhur nga dritrja e veturës në oborr të Qendrës Korrektuese 5 qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, me peshë totale 145 gramë.

Substanca narktotike është konfiskuar ndërsa tani policia është vënë në ndjekje të personit që e ka kryer këtë veprim dhe në zbardhjen e detajeve të reja./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë