Loading…

A do flije me Edi Ramën një natë: Biznesmenja shqiptare jep përgjigjen e papritur

  • 27/09/2020 | 21:06

A do flije me Edi Ramën një natë: Biznesmenja shqiptare jep përgjigjen e papritur

“Rrethi katror”, është rubrika më e re e emisionit “E Diell”, e cila në fokus ka debatin konstruktiv.


Ajo jo pak herë do të marrë pamjen e një “dueli” idesh për të arritur në përfundime me interes për publikun.

Të ftuar në këtë puntatë, ishin gazetari Bledi Mane, aktori Neritan Liçaj, konspiracionisti Alfred Cako dhe biznesmenia Ina Kollçaku.

Gjatë bisedës, gazetari Mane tha se në rrjete sociale ka lançuar një sondazh, me titull “A do të flije me Edi Ramën për një vend pune po apo jo”.

Përgjigjet e sondazhit dërguan në raportin 12% po dhe 88% jo. E pyetur drejtpërdrejt nga Bledi, në lidhje me titullin e sondazhit, Ina u përgjigj:

Kollçaku: Mua nuk më plas fare sa dashnore ka Rama ka apo nuk ka ai. Unë me kryeministrin kam probleme për gjërat aktuale që po ndodhin. Në qoftë se kryeministri e bën detyrën e tij mirë, mund ta bëj edhe me brekë jo vetëm me atlete.

Mane: Pyetja ishte a do të flije ti me Edi Ramën për një vend pune?

Kollçaku: Po në qoftë se ti dëshiron të flesh me Ramën po jo për një vend pune a quhet?

Mane: Të flemë dhe treshe nëse na bën të dyve ministra.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë