Loading…

A do të hyjë Jahjaga në ndonjë parti në këto zgjedhje (Foto)

  • 11/05/2017 | 23:47

A do të hyjë Jahjaga në ndonjë parti në këto zgjedhje (Foto)

Ish presidentja Atifete Jahjaga, deri tani nuk ka shfaqur interesim për t’u bërë pjesë e ndonjë partie politike. Por tash pasi vendi po shkon në zgjedhje të jashtëzakonshme, ajo me siguri se do të ketë oferta për të aderuar në ndonjë parti,shkruan gazetametro.net.

Një takim që ish presidentja sot e ka pasur me ministrin në largim të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, që vjen nga LDK, në media menjëherë është parë si mundësi që Jahjaga po bëhet pjesë e LDK’së.

Deri tani, as zyra e ish’presidentes e as LDK nuk kanë folur për këtë, nëse ka qenë takim ku është folur për inkuadrimin eventual të Jahjagës në LDK./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë