Loading…

A do të jetë Romeo Veshaj pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’

  • 03/02/2023 | 20:31

A do të jetë Romeo Veshaj pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’

Romeo Veshaj ka deklaruar se nuk do merrte pjesë në një reality-show si “Big Brother VIP”, madje nuk ka dashur as që Donaldi t’i bashkohej atij.


Por, gjërat ndryshojnë me kohën. Së fundmi ka zëra që thonë se aktori dhe moderatori mund të jetë së shpejti banor i “Big Brother VIP 2”.

Sipas “Kryefjala.com”, Romeo ka zhvilluar disa takime me produksionin por ende nuk ka arritur në një vendim përfundimtar. Po e njëjta media shkruan se njerëzit pranë tij e kanë këshilluar mos të hyjë sepse Luizi ka shkuar shumë larg me lojën.

Mbetet për tu parë se çfarë do ndodhë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë