Loading…

A do të kthehet Facebook në funksion? këtë janë të rejat fundit

  • 04/10/2021 | 22:31

A do të kthehet Facebook në funksion? këtë janë të rejat fundit

Rrjetet sociale Facebook, Whats App dhe Instagram kanë rënë nga sistemi tash e sa orë.


Kompania amerikane Facebook njoftoi më herët se platformat e saj janë jashtë funksionit, por nuk tregoi shkakun e rënies, duke thënë se po punohet për të rivendosur qasjen për përdoruesit.

Sipas AP, sistemet e brendshme të Facebook të përdorura nga punonjësit e tij gjithashtu nuk funksionojnë.

Agjencia amerikane e lajmeve shton se sistemet nuk janë riparuar ende.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë