Loading…

A do të mungoj Muriqi në ndeshjet e Kosovës: Kjo është gjendja e tij pas lëndimit

  • 09/11/2019 | 16:26

A do të mungoj Muriqi në ndeshjet e Kosovës: Kjo është gjendja e tij pas lëndimit

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur për lëndimin, të cilin e pësoi të premten gjatë ndeshjes Fenerbahce – Kasimpasa, transmeton Gazeta Metro.


Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë për të pushuar”.

Vedat Muriqi arriti t’i shënojë dy gola në këtë ndeshje dhe po ashtu 7 gola në 11 ndeshje të luajtura në ligën turk./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë