Loading…

A e dini çka do të thotë të shihni gjarprin në ëndërr?

  • 03/01/2022 | 14:04

A e dini çka do të thotë të shihni gjarprin në ëndërr?

Kur shihni një gjarpër në ëndërr dhe ndjeni frikë, kjo tregon se po përballeni me gjëra për të cilat nuk dini ç’të bëni. Ndërsa kur ju shfaqen shumë gjarpërinj, kjo tregon se ndiheni të pasigurtë me ambientin shoqëror që ju rrethon.


Nga ana tjetër, nëse keni ndjerë kënaqësi nga kjo ëndërr, kjo mund të shpjegohet si shenjë e mirë, që tregon se jeni kurajozë dhe nuk hezitoni të përballeni me frikërat e sfidat e jetës.

Kur në ëndërr ju shfaqet një gjarpër i madh, kjo tregon se nuk ndiheni aspak rehat, jeni të kufizuar, të lidhur me emocione negative, stres, detyrime dhe përgjegjësi, me të cilat nuk mund të merreni për momentin. Ndoshta keni përsipër shumë gjëra, si për shembull, shumë pritshmëri, shqetësime, detyra, etj.

Gjarpërinjtë e vegjël në ëndërr tregojnë vështirësi të vogla që ju shkaktojnë probleme në jetën reale. Ndoshta mund të jetë diçka në sjelljen apo zakonet tuaja, ose që mund të vijë nga jashtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë