Loading…

A e dini sa diferencë ka në moshë Dua Lipa me të dashurin e ri

  • 13/07/2019 | 19:41

A e dini sa diferencë ka në moshë Dua Lipa me të dashurin e ri

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë çifti më i ri i showbiz’it. Por dyshja kanë 3 vite diferencë mes vete, shkruan Gazeta Metro.


Fotot që kanë qarkulluar ditët e fundit tregojnë mjaft qartë se ata janë në një marrëdhënie dashurie.

Deri më tani ata nuk kanë dhënë asnjë deklaratë lidhur me këto foto duke mos treguar asnjë detaj lidhur me marrëdhënin e tyre, megjithatë ajo që dihet është diferenca e tyre në moshë.

Në 22 gusht këngëtarja me origjinë shqiptare feston 23-vjetorin e saj të lindjes, ndërsa vëllai i supermodeleve, Anwar në qershor ka mbushur 20 vjeç.

Kjo tregon se Dua është rreth 3 vite më e madhe se i dashuri i saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë