Loading…

A e dini se: Logoja e Manchester United është e ndaluar të shfaqet në televizion, kjo është arsyeja

  • 12/02/2019 | 20:55

A e dini se: Logoja e Manchester United është e ndaluar të shfaqet në televizion, kjo është arsyeja

Manchester United sonte luan ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër PSG-së. Logoja e skuadrës angleze është ndaluar të transmetohet në një televizion iranian.


Ata i kanë larguar “djallin” nga logo duke e zëvendësuar atë me vetëm disa vija.

Kujtojmë se në shtetet me kushtetutë myslimane shpesh janë censuruar edhe sponsorët që kanë pasur me përmbajtje kompanitë e basteve.

Ndryshe ndeshja mes Manchester United dhe Paris Saint-Germain zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë