Loading…

A e falin kosovarët tradhtinë, përgjigjen vet ata

  • 22/05/2020 | 11:48

A e falin kosovarët tradhtinë, përgjigjen vet ata

Tradhtia është një ndër çështjet më delikate për të folur, transmeton Gazeta Metro.


A jeni tradhtuar ndonjëherë? A keni tradhtuar? A e falni? Këto ishin disa nga pyetjet që u bënë qytetarëve në shesh nga gazetarja e Review.

Qytetarët në përgjigjet e tyre treguan se cilat janë arsyet që mund të falin apo jo tradhtinë.

Më poshtë keni kronikën e plotë.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë