Loading…
A e ka frikë gripin: Gjyshi kroat e bëri të qeshë tërë rajonin
  • 20/01/2019 | 17:02

A e ka frikë gripin: Gjyshi kroat e bëri të qeshë tërë rajonin

Turp, pensionistët e kanë shkatërruar shëndetësinë. Më dhembë dora, më dhembë këmba, gjithkah më dhembë… Ushtro dreqi nanën! – këshillon zotëri Toni, transmeton Gazeta Metro.

Gazetari i televizionit N1 Ilija Jandric të shtunën në Twitter ka publikuar një vide, e cila shpejt është bërë hit viral, transmeton Gazeta Metro.

Në fakt, kolegia e tij në Zagreb, e cila po i pyeste njerëzit për gripin, ka ndaluar edhe njëfarë Toni, i cili ia ka shpjeguar të gjitha.

“Nuk ekziston gripi, dukati jem. I kam 82 vjet, kurrë i sëmurë, kurrë te mjeku. Turp, pensionistët e kanë shkatërruar shëndetësinë. Më dhembë dora, më dhembë këmba, gjithkah më dhembë… Ushtro dreqi nanën! – ka thënë zotëri Toni.

‘Nuk ekizston gripi’: Versioni i gjatë

Videoja e parë, e cila është publikuar, ka zgjatur 13 sekonda, ndërsa sot Jandric ka publikuar edhe videon integrale prej një minute e tetë sekonda, në të cilën Toni jep këshillat e tij.

Shikojeni videon:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë