Loading…
A e keni parë Superman’in indian: Kopje e keqe që u bën të qesheni
  • 11/02/2018 | 17:59

A e keni parë Superman’in indian: Kopje e keqe që u bën të qesheni

Supermani indian është padyshim vetëm një kopje e keqe e Supermanit amerikan, shkruan gazetametro.net.


Siç edhe ndodhë zakonisht shumë filma indian kopjojnë keq filmat amerikan.

Kur nxitesh për t’i shikuar, këtë e bën për ta disponuar vetëm, pasi kur e krahason me filmin origjinal, më shumë të duket se është ndonjë parodi, se sa projekt filmik i menduar seriozisht. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë