Loading…

“A e kishin rreh mirë”: Pas Çakmakut, edhe një anëtar tjetër i partisë “Fjala” e përkrah sulmin ndaj gazetarit Duriqi

  • 25/02/2021 | 23:55

“A e kishin rreh mirë”: Pas Çakmakut, edhe një anëtar tjetër i partisë “Fjala” e përkrah sulmin ndaj gazetarit Duriqi

Kandidati tjetër për deputet i partisë Fjala, Blerim Kajtazi, e ka përkrahur sulmin brutal ndaj gazetarit Visa Duriqi, shkruan Gazeta Metro.


Njëherë ishte Avni Çakmaku nga Fjala që e ka arsyetuar sulmin ndaj gazetarit Visar Duriqi, por pas tij edhe një bashkëpartiak i tij ka reaguar në të njëjtën mënyrë.

Bëhet fjalë për Blerim Kajtazi, kandidat për deputet nga e njëjta parti politike, shkruan lajmi.net.

“A e kishin rreh mirë? Nëse jo, keq koka puna”, i ka komentuar Kajtazi – Çakmakut.

Ky është komenti i tij në profilin e Çakmakut. //gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë