Loading…
A e qëlloi fituesin, dhelpra që parashikoi ndeshjen Serbi-Zvicër |VIDEO
  • 23/06/2018 | 09:06

A e qëlloi fituesin, dhelpra që parashikoi ndeshjen Serbi-Zvicër |VIDEO

Fitorja e Zvicrës mbrëmë ishte parashikuar edhe nga një kafshë.


Ishte një dhelpër që pak para ndeshjes me Zvicra- Serbia kishte zgjedhur flamurin e Zvicrës si fituese e kësaj përballje.

Parashikimet e kafshëve janë bërë trendi në këtë Botëror, por dhelpra duket se sot ja ka qëlluar rezultatit.

Videon mund ta shikoni KËTU

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë