Loading…

A është ky reperi i famshëm që Xhulin po e pret jashtë BigBrother, ja faktet

  • 28/01/2023 | 11:05

A është ky reperi i famshëm që Xhulin po e pret jashtë BigBrother, ja faktet

Një debat i zjarrtë është shkaktuar mbrëmë rreth një personi enigmatik që banorja e “Big Brother Vip Kosova”, Xhuli, e përmendi indirekt në prime.


Indeksonline mëson se bëhet fjalë për reperin e njohur nga Shqipëria, Noizy.

Xhuli, edhe pse i qëndronte afër Atdheut, bisedonte me Artën dhe i shpjegonte dashurinë për reperin.

“Na jemi kan’ 4 muaj bashkë. S’jom ka di çka me bo, jam në dilem shumë. Më pëlqen shumë. Por, ai më ka thënë mundesh me hy si singel por unë ko mu kanë për ty. Shko ti brenda dhe ki me pas përkrahjen time”, ishin fjalët e Xhulit.

Tutje, ajo ka treguar se koleksionin e ri të “Ilyrian bloodline” e kanë dizajnuar bashkë me Noizyn.

“Tash për inati, i ka dërguar Mbresës veshje se qito që po i vesh ky (Stresi) i kemi dizejnu bashkë. Kam qenë aty dhe më ka pyet cila po të pëlqen me bo”, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë