Loading…

A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Ja çfarë tha slloveni

  • 20/11/2023 | 18:58

A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Ja çfarë tha slloveni

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha, ka folur në konferencë për media, ku është pyetur edhe për kontratën e tij e cila skadon pas kësaj ndeshje.


Gliha ishte emëruar nga FFK vetëm për ndeshjet e mbetura të fazës së eliminatoreve për Euro 2024.

Ai ka thënë se nuk e di se a do të jetë përzgjedhës pas kësaj dhe se nuk e mendon.

“Nuk e di dhe nuk e mendoj për këtë. Vëmendja ime është tek ndeshja e së martës dhe për pjesën tjetër nuk dua të komentoj”, ka thënë Gliha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë