Loading…

A i shpëtoi nga nominimi Semin dhe Einxhel: Çka do të ndodh nesër në program

  • 25/11/2021 | 17:55

A i shpëtoi nga nominimi Semin dhe Einxhel: Çka do të ndodh nesër në program

Spektakli i së martës në Big Brother VIP ka pasur ngjarje jo të zakonta, duke qenë se gjendja shëndetësore e Fifit ishte jo e mirë.


E marta ishte ndryshe edhe për nominimet e banorëve pasi për ta vendosi publiku.

Më të votuarit për nominim nga publiku ishin Semi dhe Fifi ku bashkë me të dyja shkoi edhe Einxhel e cila u zgjedh më pak e preferuar brenda shtëpisë.

E gjithë vëmendja është se çfarë do të ndodh nesër në Big Brother Vip, a do të largohet Semi ose Einxhel nga shtëpia apo largimi i Fifit shpëtoi të dyja?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë