Loading…

A janë ndarë Fero dhe Arbenita

  • 25/09/2020 | 23:46

A janë ndarë Fero dhe Arbenita

Si shpesh herë, Fero dhe Arbenita kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, madje reperi është zhdukur nga ky rrjet social duke mos treguar arsyet.


Mediat rozë raportuan për një ndarje për shkak të ndodhive të fundit por ata në fakt janë ende bashkë.

Videoja më poshtë ju tregon detaje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë