Loading…

A ka masonë në Kosovë? Përgjigjet Neshad Asllani (Video)

  • 11/02/2017 | 23:19

A ka masonë në Kosovë? Përgjigjet Neshad Asllani (Video)

Në TV Dukagjini i ftuar ishte Neshad Asllani, njëri prej rotarianëve të parë të Kosovës.


Ai tregon në detaje se si është e organizuar ‘Rotary Club Kosova’ dhe kush janë anëtarët e saj në 12 klubet në Kosovë.

Pos tjerash, këtu shpjegohet edhe se si rotarianët po synojnë të bashkojnë Kosovën dhe Shqipërinë në një distrikt të vetëm.

Doktor Neshad Asllani tregon edhe për lidhjet që rotarianët supozohet të kenë me masonët, organizatën sekrete që thuhet se udhëheq botën.

https://www.youtube.com/watch?v=Ti8GBR4tdno

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë