Loading…

A kishte Ardi pëlqim real ndaj Shqipes brenda BBVK-së

  • 26/02/2024 | 15:12

A kishte Ardi pëlqim real ndaj Shqipes brenda BBVK-së

Ish-banori i Big Brother Kosova 2 Ardi Gashi bashkë me motrën e tij,  pyetur rreth lojës në BBV, Ardi u shpreh se ndihet mirë pasi që nuk ka qenë aventurë e lehtë.


Ai tregoi edhe për raportin e tij brenda shtëpisë me Shqipen pasi që siç e kemi parë, të dy kanë qenë mjaftë të afërt me njëri tjetrin.

“Ne kemi pas afërsi shumë të madhe dhe vazhdojmë me pas raport të mirë” u shpreh ai.

Edhe motra e tij Nora, tregoi a kishte Ardi pëlqim real ndaj Shqipes.

Më poshtë mund të gjeni videon e plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë