Loading…

A mund ta shikoni këtë video deri në fund?

  • 28/12/2016 | 15:30

A mund ta shikoni këtë video deri në fund?

Të jeni të kujdesshëm në qoftë se ju keni probleme sy apo dhimbje koke të vazhdueshme.


Megjithatë, asgjë nuk është aq e tmerrshme, sepse halucinacionet zakonisht zgjasin disa sekonda.

Visual argëtues për të gjithë ekranin, lexoni me kujdes të gjitha shkronjat dhe shikoni nëse mund të qëndroni deri në fund.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë