Loading…

A mund t’i gjeni tri zilet në kartolinën e Vitit të Ri?

  • 31/12/2021 | 13:45

A mund t’i gjeni tri zilet në kartolinën e Vitit të Ri?

Një kartolinë me motive festive ka nxitur debat dhe ka bërë që shumë përdorues të rrjeteve sociale të shfrytëzojnë më shumë trurin, që të gjejnë tri zilet që janë në këtë kartolinë.


Hungarezi Gergely Dudas që njëherit është ideatori i kësaj kartoline dhe njihet si Dudolf, ka kërkuar nga përdoruesit e rrjeteve sociale që t’i gjejnë tri zilet.

E shumë prej përdoruesve u janë dashur minuta të tërë që të gjejnë një e lëre më tri, por disa kanë pasur shikim dhe koncentrim më të mirë – duke i gjetur për pak sekonda.

Ndryshe Dudolf është i njohur për sfida të tilla që e kanë bërë të njohur, dhe vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme ku nga përdoruesit e rrjeteve sociale kërkon t’i gjejnë ato, që ai konsideron se i ka “fshehur” në imazhe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë