Loading…

A përfshiheni edhe ju? Zonja Meri zbulon cilat janë shenjat më me fat për ditët në vazhdim

  • 14/08/2022 | 14:03

A përfshiheni edhe ju? Zonja Meri zbulon cilat janë shenjat më me fat për ditët në vazhdim

Zonja Meri edhe një herë ka dalë me parashikimet e saj astrologjike.


Sipas astrologes Meri Shehu lidhja midis Marsit në Dem dhe Plutonit në Bricjap jep forcë dhe dëshirë të madhe për të vepruar.

Shenjat më me fat sipas Merit do jenë: Demi, Akrepi, Ujori dhe Luani, të cilët do kenë një përmirësim në jetën e tyre! Po kështu edhe Dashi, Bricjapi, Gaforrja dhe Peshorja.

Shenjat me më pak fat do jenë: Virgjëresha, Shigjetari, Peshqit dhe Binjakët, të cilët do kenë probleme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë