Loading…

A po bëhen bashkë Flori e Zajmina për një bashkëpunim ?

  • 10/02/2019 | 13:33

A po bëhen bashkë Flori e Zajmina për një bashkëpunim ?

Zajmina Vasjari dje në Instagram ka postuar në Instastorien e saj lojën  me pyetje dhe përgjigje me fansat dhe shoqërin e saj , transmeton Gazeta Metro


Në një nga pyetjet drejtuar saj ishte se ‘Kur don me na pru ni kong t re si ‘Po ta dija unë’

Ndërsa përgjigja e këngëtares nuk ka munguar: ‘Për këtë duhet të pyesim Flori Mumajesin’ dhe disa emoji me të qeshura.

Më këtë na kanë lënë të kuptohet se dy artistët kanë rrugës një bashkëpunim dhe të gjithë fansat e presin me padurim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë