Loading…

A po martohet Dafina Zeqiri?

  • 25/05/2023 | 20:56

A po martohet Dafina Zeqiri?

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, i ka befasuar ndjekësit e saj me postimin e fundit në Instagram.


Ajo është shfaqur me një fustan nusërie, duke ngritur dyshimet se po martohet, por duke mos dhënë më shumë detaje.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”, ka shkruar Dafina krahas postimit të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë