Loading…

‘A po na inçizon’: Kaq ëmbël flet në shqip Dua Lipa teksa hidhet në det me të dashurin

  • 30/07/2021 | 13:40

‘A po na inçizon’: Kaq ëmbël flet në shqip Dua Lipa teksa hidhet në det me të dashurin

Këngëtarja po i shijon pushimet në Shqipëri.


Dhe, sot ajo ka publikuar postime tjera në rrjete sociale derisa shihet e shoqëruar edhe nga i dashuri i saj.

Krahas imazheve të postuara me një fustan veror e shtirë në jahtin luksoz, Dua Lipa mori vëmendje edhe me një video.

Më poshtë keni postimin e plotë të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë