Loading…

A po tenton që të ikë Gruevski? (Video)

  • 27/03/2017 | 13:34

A po tenton që të ikë Gruevski? (Video)

Derisa në Maqedoni ka vazhduar seanca konstituive e kuvendit, ku duhet të zgjedhet kryetari i ri i kuvendit për katër vjetët e ardhshme, Nikolla Gruevski, ka vendosur që të niset për në Turqi.

Emisioni 360° bën të ditur se ish-kryeministri Gruevski është parë të zbresë në aeroportin ”Ataturk” të Stambollit. Nuk ka informacione tjera për arsyen e udhëtimit të tij në Turqi, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë