Loading…

“A ta bëj edhe unë 1 kënge”, kë po e thumbon Fationi i Për’puthen?

  • 16/05/2021 | 14:42

“A ta bëj edhe unë 1 kënge”, kë po e thumbon Fationi i Për’puthen?

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ lansoi projektin e parë muzikor i cili nuk u prit edhe aq mirë.


‘Deal’, mban titullin kënga e Ana Lleshit e cila u publikua këto ditë në YouTube.

Ajo e lansoi projektin muzikor me videoklip derisa protagonist është edhe Atdhe Xheravina.

Ndryshe, lidhur me këngën e Ana Lleshit kishte reagime të shumta duke mos munguar edhe ai i Fation Kuqarit, ish-konkurrentit të Përputhen.

Përmes një imazhi të publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram ai ka ironizuar, teksa ka shkruar: “A ta bëj edhe unë një këngë?”, pyetje e cila mori shumë të qeshura me komente nga ndjekësit e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë